IGOR SEDLÁK

Kaderník roka 2017

Igor Sedlák je veľkou inšpiráciou a príkladom pre mladé talenty, ale aj pre tých, ktorí si chceli splniť sny už dávno. Jeho skúsenosti a dravosť sú vzorom pre celý tím. So svojím tímom absolvoval najprestížnejšie školenia v EÚ. Často spolupracuje s rôznymi poprednými fotografmi a stylistami. Vďaka tomu dosahuje úžasné úspechy aj na CZ a SK scéne.

V roku 2013 sa zúčastnil najprestížnejšej kaderníckej súťaže Czech and Slovak hairdressing awards, kde získal nomináciu v kategórii Dámsky komerčný účes Slovensko a taktiež sa dostal do top 5 a získal druhú nomináciu na kaderníka roka 2013.

Ďalší ročník tejto súťaže bol ešte úspešnejší. Igor získal 6 nominácií, a to v kategóriách: Pánsky komerčný účes Slovensko, dámsky komerčný účes, cena verejnosti, dvakrát cena tlače. V tomto ročníku sa Igor znova dostal do nominácií o kaderníka roka. Dve z týchto nominácií sa mu podarilo premeniť na výhru, čím získal kaderníckych Oscarov a stal sa najlepším dámskym kaderníkom na Slovensku.

V ročníku 2017 Czech&Slovak Hairdressing Awards si najcennejšieho kaderníckeho oscara a titul Kaderníka roka 2017 odniesol Igor Sedlák, ktorý so svojou čiernobielou kolekciou bodoval aj v dvoch ďalších kategóriách: Dámsky komerčný účes Slovensko a Cena tlače SR.

Jeho prístup ku klientom je jedinečný. Vie si poradiť s každým klientom a pozorne naslúchať každej jeho požiadavke. Odpovie Vám odborne a nasmeruje Vás k tomu, aby vlasy a celkový dojem reprezentovali Vašu osobnosť.

Je nenahraditeľným šéfom. Každého ochotne vypočuje, poradí a posunie vpred. Nikomu nedovolí aby stagnoval na jednom mieste dlhšiu dobu.

Igor preferuje pozitívny prístup k životu a v každej situácií je za prirodzenosť.

Motto: Úspech pramení z disciplíny. Disciplína je most medzi snom a jeho naplnením.